Written by 8:56 am Політика

"Київстар" відновив зв'язок ще у п'яти населених пунктах Харківської області

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Мобільний зв’язок від компанії "Київстар" станом на ранок вівторка працює у 205 звільнених населених пунктах у Харківській області.

Як зазначається у повідомленні оператора, поширеному у вівторок, інженери "Київстару" відновили роботу базових станцій мережі у місті Куп’янськ, а також у населених пунктах Великий Бурлук, Гетьманівка, Липці та Олександрівка.

"Мобільний зв’язок у цих населених пунктах вже працює і місцеві жителі можуть безперешкодно телефонувати рідним та близьким, користуватися інтернетом, дізнаватися новини та отримувати важливу інформацію. Крім того, завдяки національному роумінгу послугами мобільного зв’язку "Київстар" можуть користуватися також абоненти інших мобільних операторів України", – наголошується у повідомленні.

За весь час, доки населені пункти Харківської області перебували під окупацією, "Київстар" зберігав за місцевими абонентами їхні номери телефонів. Крім того, для звільнених населених пунктів діють спеціальні тарифні умови: безкоштовні дзвінки у мережі, а також пакети мегабайтів та хвилин на інші мережі.

Крім цього, "Київстар" продовжує будувати нові об’єкти мобільного зв’язку.

Так, за 9 місяців 2022 року телеком-оператор збудував 439 нових базових станцій для покращення зв’язку 4G, а також модернізував 6,2 тис. наявних базових станцій для збільшення швидкості мобільного інтернету.

За даними оператора, 2022 року "Київстар" інвестував у будівництво та розвиток телеком-інфраструктури в Україні майже 1,7 млрд грн.

Як повідомлялося, станом на кінець серпня поточного року "Київстар" із початку повномасштабного вторгнення Росії збудував 230 нових базових станцій 4G, із них понад 130 – на заході країни.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close