Written by 2:39 pm Політика

Канцелярія президента Республіки Корея отримала новий дизайн емблеми у зв'язку з переїздом

Київ. 23 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – У Республіці Корея в неділю представили публіці нову емблему канцелярії президента країни, повідомляє "Ренхап".

На ній зображені два фенікси і квітка гібіскуса – національна квітка Республіки Корея на тлі будівлі в Сеульському районі Йонсан, де тепер розташовується канцелярія глави держави.

"Зображення феніксів символізують президента країни, а квітка гібіскуса – свободу, мир і процвітання Республіки Корея. Емблема відображає прагнення громадян країни до миру і свободи, які ґрунтуються на стабільності та гармонії", – наводить агентство витяги з повідомлення відомства.

Зміна емблеми пов’язана якраз з рішенням президента країни Юн Сок Йоль про переїзд із синього будинку (корейська назва: Чхон Ва Де) – колишньої резиденції президентів Республіки Корея.

Очікується, що нову емблему почнуть використовувати з листопада. Зокрема, вона з’явиться на сайті канцелярії президента в інтернеті, а також на матеріалах та інших публікаціях відомства.

Президент Республіки Корея Юн Сок Йоль в березні прийняв рішення перемістити офіс з президентської резиденції в синьому будинку, який був побудований на місці королівського саду династії Чосон (1392-1897), в будівлю, де було розташоване Міністерство оборони країни. Таким чином він хотів дистанціюватися від "символу імператорської влади" і показати свою близькість до народу.

Міністерство оборони в свою чергу переїхало в приміщення Об’єднаного комітету начальників штабів Збройних сил Республіки Корея. Ця будівля розташована неподалік.

Про плани переїзду Юн Сок Йоль заявляв ще під час передвиборчої кампанії, нагадує "Ренхап".

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close