Written by 12:20 pm Економіка

Канада анонсувала новий пакет військової допомоги Україні

Брюссель. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністр оборони Канади Аніта Ананд (Anita Anand) анонсувала нову партію допомоги українським збройним силам, яка включає амуніцію, засоби зв’язку, зимовий одяг, броньовані автомобілі та артилерію.

Відповідне оголошення вона зробила у середу в штаб-квартирі НАТО.

"$15 млн виділено для закупівлі необхідного у зимовий час – шапок, рукавичок, чобіт, парок (різновид зимової куртки) – того, що потрібно українським солдатам на передовій. Це ми закупимо від канадських постачальників. Додатково $15 млн буде виділено для закупівлі камер для дронів", – анонсувала вона.

За словами міністра, Канада вже поставила Україні понад 50 камер для дронів, канадського виробництва, і "ми продовжуватимемо постачати такі камери для дронів". "Третє – у сфері зв’язку та супутникового зв’язку ми поставимо Україні на $2 млн сервіс чотирьох супутників, і в партнерстві з "Телесатом" це дасть Україні змогу ефективно підтримувати зв’язки з європейськими та північноамериканськими партнерами. І, нарешті, нам відомо, і це те, що просила Україна, і це те, що їй потрібно, – це додаткова артилерія, зокрема 155-мм артилерія. Канада поставить додаткову 155-мм артилерію для України в її битві проти незаконного вторгнення Росії на її суверенну територію", – додала Ананд.

Міністр також нагадала, що, перебуваючи у вівторок у Польщі, вона оголосила, що 40 військових інженерів навчатимуть українських солдатів розмінування.

Міністр також запевнила, що нова партія допомоги надійде в Україну вже найближчими тижнями. "Зима наближається, і Канада має досвід щодо зимового одягу на полі бою, і ми поставимо це найближчими тижнями – 500 тис. наборів зимового одягу та обладнання буде направлено в Україну", – деталізувала Ананд.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close