Written by 2:02 pm Економіка

Кабмін схвалив новий порядок слухань під час розробки містобудівних проєктів

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів України ухвалив нові редакції порядку проведення громадських слухань щодо обліку громадських інтересів при розробці проєктів містобудівної документації на місцевому рівні та типового положення про агенцію регіонального розвитку.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у п’ятницю.

У новій редакції викладено порядок проведення громадських слухань щодо обліку громадських інтересів при розробці проєктів містобудівної документації на місцевому рівні. У документі врегульовано порядок проведення громадських слухань щодо проєктів детальних планів територій в умовах воєнного стану, надзвичайного стану в Україні чи окремих її місцевостях, запровадження карантинних заходів у разі епідемій та пандемій, а також запровадження інших обмежень проведення зборів.

Також визначено механізм проведення громадських слухань щодо нового виду містобудівної документації на місцевому рівні – комплексних планів просторового розвитку територій територіальних громад.

Крім того, викладено у новій редакції типове положення про агентство регіонального розвитку: визначено загальні засади створення, функціонування та припинення діяльності агентств регіонального розвитку, основні завдання та функції агентств, особливості освіти та діяльності наглядової ради та директора агентства, орієнтовна типова структура.

Також надано доручення обласним військовим адміністраціям розглянути питання щодо можливості створення агентства регіонального розвитку у відповідному регіоні, окрім регіонів, у яких вони вже створені відповідно до закону "Про засади державної регіональної політики".

Джерело: https://t.me/tmelnychuk/1075

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close