Written by 3:05 pm Економіка

Кабмін перерозподілив 107,5 млн грн для виплат одноразової грошової допомоги тим, хто повернувся з полону – Шмигаль

Київ. 4 листопада. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Кабінет Міністрів перерозподілив 107,5 млн грн для виплат одноразової грошової допомоги тим, хто повернувся з полону, повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

"Вчора відбувся черговий обмін військовополоненими. Україна повернула 107 наших захисників, серед яких бійці з "Азовсталі". На жаль, ще багато українців залишаються в руках ворога. Щодня працюємо над їх визволенням. Соціальне забезпечення тих, хто вже повернувся і рідних тих, хто досі у полоні, – наш пріоритет", – сказав Шмигаль на засіданні уряду у п’ятницю.

У зв’язку з цим, за словами прем’єра, уряд перерозподілив видаткові кошти і акумулює 107,5 млн грн для виплат одноразової грошової допомоги тим, хто повернувся з полону.

Зокрема, на цю суму збільшено обсяг фінансування за програмою "Заходи щодо захисту та забезпечення прав і свобод осіб, які позбавлені (були позбавлені) особистої свободи незаконними збройними формуваннями, окупаційною адміністрацією та/або органами влади Російської Федерації з політичних мотивів, а також через громадську, політичну чи професійну діяльність зазначених осіб, підтримки зазначених осіб та членів їхніх сімей, заходи щодо реінтеграції населення тимчасово окупованих територій, виплати державних стипендій ім. Левка Лук’яненка”.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close