Written by 6:15 pm Будівництво, Водопостачання та водовідведення

Італійський уряд хоче побудувати міст до Сицилії

Уряд прем’єр-міністерки Італії Джорджії Мелоні в четвер увечері схвалив проєкт будівництва мосту, який з’єднає острів Сицилія з материковою частиною країни.

Про це повідомляє Politico.

Як повідомило італійське міністерство інфраструктури, Італія прагне “якомога швидше відновити процес планування мосту через Мессінську протоку”, яка відділяє Сицилію від Апеннінського півстрова.

Вважається, що плани будівництва мосту через Мессінську протоку шириною 3,7 кілометра обговорювалися ще за часів Римської імперії. У ХХ столітті їх намагалися втілити фашистський диктатор Беніто Муссоліні та експрем’єр Сільвіо Берлусконі.

Але, незважаючи на 1,2 мільярда євро державних грошей, витрачених на різні дослідження та оцінки протягом багатьох років, міст так і не був побудований – не в останню чергу тому, що він був би розташований в одному з найбільш сейсмічно активних середземноморських регіонів.

За словами очільника відомства, віцепрем’єра Італії Маттео Сальвіні, міст повинен “стати найсучаснішим і найстійкішим у світі”, а проєкт його зведення є “моделлю для Італії, яка вірить в себе”.

Водночас, із урахуванням технічних складнощів проєкту, італійський уряд зазначає, що його схвалено лише умовно, поки опрацьовуються технічні деталі.

 

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close