Written by 12:39 pm Політика

Голова Львівської ОВА закликав жителів регіону не використовувати потужні електроприлади в пікові години для запобігання перевантаженню енергосистеми

Київ. 16 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький у неділю закликав жителів Львівщини не використовувати потужні електроприлади в пікові години для запобігання перевантаженню енергосистеми в області.

"Фахівці "Львівобленерго", "Укренерго" та ДСНС зробили надможливе, щоб Львівщина отримувала електроенергію – в обхід чотирьох підстанцій, які через ракетні удари зруйновані. Нагадаю, у понеділок та вівторок ворог залишив без струму 1,5 млн жителів нашої області. Зважаючи на те, що заживили область за тимчасовою схемою, щоб електроенергія не зникала, необхідно, щоб рівень споживання в енергосистемі не зашкалював", – написав Козицький у телеграм-каналі.

Він закликав жителів регіону не користуватися електроприладами з 8:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. "Це ті проміжки часу, коли на нашу енергосистему йде найбільше навантаження", – пояснив голова ОВА.

Козицький наголосив, що обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками, прасками та іншими електроприладами з великою енергозатратністю найкраще користуватися вночі, оскільки це дасть змогу зробити громадянам усе необхідне і не впливатиме на перевантаження системи.

"Пам’ятайте: кожен прилад, який ви свідомо вимкнете, – це величезна допомога нашим енергетикам, які 24/7 працюють над тим, щоб усі були з електрикою. Навіть зарядне, яке ви не залишили в розетці, вже суттєва допомога", – зазначив він.

Голова ОВА також нагадав, що до переліку найбільш енергозатратних приладів входять: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, пилосос, комп’ютер, телевізор.

"Якщо маєте нагальну потребу, вмикайте їх з 23:00 до 8:00. В інший час, будь ласка, утримайтеся", – наголосив Козицький.

"Так, нам треба трішки потерпіти. Маємо бути гнучкими та незламними на всіх фронтах. Поки ви читаєте цей допис, наші воїни, дипломати та країни-партнери роблять усе для того, щоб це закінчилося якнайшвидше. Щоб окупант, який ницо стріляє по цивільних об’єктах, більше ніколи не оговтався", – підсумував він.

Джерело: https://t.me/kozytskyy_maksym_official/4995

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close