Written by 10:57 pm Політика

Голова комітету ВР Гетманцев пропонує звузити поняття бізнес-колаборанта та швидше визначитися з переліком територій бойових дій

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Поняття колаборанта має бути звужене, щоб звільнити від відповідальності бізнес, який був змушений працювати на окупованих територіях, а також необхідно якнайшвидше офіційно закріпити перелік територій, де відбуваються бойові дії, вважає голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Зволікання терміном понад півроку КМ (Кабінетом Міністрів) з ухваленням переліку територій, де відбуваються бойові дії – це неподобство і ганьба", – написав він у телеграмі у п’ятницю ввечері, коментуючи підсумки форуму "Діалог громадянського суспільства, бізнесу та влади", що відбувся цього дня в Києві.

Голова комітету також виступив за те, що аграрії мають бути звільнені від сплати податку 4-ї групи з окупованих земель, тоді як питання списання пошкодженого майна на окупованих територіях, на його думку, має бути вирішено вже після перемоги.

Крім того, Гетманцев повідомив, що комітет з питань фінансів, податкової та митної політики підтримує пропозицію про спеціальну систему оподаткування самозайнятих у "Дії", і з понеділка запуститься робоча група з цього питання.

Водночас голова комітету виступив проти перегляду системи фіскалізації, оскільки вона "більш ніж лояльна", порівняно з європейськими аналогами.

Джерело: https://t.me/getmantsevdanil/3632

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close