Written by 12:39 pm Політика

Главу британського Мінфіну Квасі Квартенга відправлено у відставку – ЗМІ

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Міністра фінансів Великої Британії Квасі Квартенга в п’ятницю відправили у відставку з цієї посади, повідомляє Sky News.

"За даними Sky News, Квартенга звільнено з посади міністра фінансів…", – зазначає телеканал. Таку інформацію передають інші британські ЗМІ.

Офіційного оголошення про відставку міністра поки що не було.

Раніше газета The Times без зазначення джерела інформації повідомила, що Квартнега можуть звільнити. Як повідомлялося, Квартенг залишив Вашингтон, де він проводив зустрічі з представниками Міжнародного валютного фонду (МВФ), на день раніше, ніж планувалося, та вилетів до Лондона.

Водночас офіс прем’єр-міністра Великої Британії раніше оголосив, що пізніше в п’ятницю Ліз Трасс проведе пресконференцію.

Квартенг обійняв посаду міністра фінансів на початку вересня цього року, його попередник Надхім Захаві працював на цій посаді близько двох місяців.

Через два тижні після вступу на посаду Квартенг анонсував масштабний план зі скорочення податків, який викликав побоювання економістів у зв’язку з очікуваним зростанням дефіциту держбюджету, що призвело до стрибка дохідності держоблігацій і обвалу курсу фунта стерлінгів.

Дохідність 10-річних держоблігацій Великої Британії під час торгів у п’ятницю впала на 24,5 базисного пункту, до 3,947%, на очікуваннях, що уряд країни оголосить про скасування деяких податкових послаблень. Фунт стерлінгів у парі з доларом тим часом дешевшає на 0,75% і торгується на рівні $1,1246 проти $1,1331 на закриття торгів напередодні.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close