Written by 8:50 pm Економіка

FATF заборонила Росії брати участь у своїх поточних та майбутніх проєктах

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Пленарна сесія FATF (Група з розробки фінансових заходів боротьби з відмиванням грошей – Financial Action Task Force), що завершилася в п’ятницю в Парижі, вирішила накласти додаткові обмеження на Росію, заборонивши брати участь у поточних та майбутніх проєктах цієї міжнародної організації, повідомляється в інформації за підсумками сесії.

FATF також заборонила Росії брати участь у засіданнях регіональних органів на кшталт FATF в ролі її члена.

Ці заходи розширюють обмеження, накладені червневою сесією FATF, за якими Росія більше не може виконувати будь-які керівні чи консультативні функції або брати участь в ухваленні рішень щодо встановлення стандартів, процесів експертної оцінки FATF, управління та членства. Росія також не може надавати оцінювачів, рецензентів чи інших експертів для процесів експертної оцінки FATF.

FATF має намір стежити за ситуацією та розглядати на кожному зі своїх пленарних засідань питання про те, чи існують підстави для зняття чи зміни впроваджених обмежень.

FATF – міжурядова організація, яка займається виробленням світових стандартів у сфері протидії відмиванню злочинних доходів та фінансуванню тероризму (ПВД/ФТ), а також здійснює оцінки відповідності національних систем ПВД/ФТ цим стандартам.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close