Written by 12:39 pm Політика

Естонія посилює правила перевезення вантажів через кордон із РФ

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Естонія посилює правила перевезення через кордон із Росією побутової техніки, предметів одягу, тютюнових виробів, хімречовин та засобів особистої гігієни, товарів високих технологій та подвійного призначення, повідомили у четвер у податково-митному департаменті республіки.

Обмеження на ввезення і вивезення до країн ЄС доповнюють колишні списки товарів, що перебувають під забороною, і засновані на восьмому пакеті санкцій щодо Росії, який набув чинності 7 жовтня.

"Співробітники митниці пропрацювали списки заборонених товарів та їхніх складових і протягом двох тижнів впровадили новий список у роботу. Пильну увагу митників звернуто на товари, які підпадають під санкції, і поки що проблем із новим списком не виникало", – сказав керівник Східного митного пункту Вірго Трейнбук.

За його словами, до нового санкційного пакета включено товари, на які раніше не поширювалося обмеження. Це стосується, наприклад, предметів особистої гігієни, мила, засобів для догляду за шкірою, для гігієни ротової порожнини, рюкзаки, жіночі сумки, предмети одягу для жінок і дівчаток.

Перехідний період для товарів, що перевозяться на підставі договорів, діятиме до 8 січня 2023 року у випадках надання договорів, підписаних до 07.10.2022.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close