Written by 10:04 am Економіка

Економіка США вже в рецесії чи зіткнеться з нею 2023 р. – опитування NABE

Вашингтон. 24 жовтня. Інтерфакс-Україна – Майже дві третини експертів вважають, що економіка США або вже перебуває в рецесії, або має високі шанси зіткнутися з нею протягом наступного року, свідчать дані дослідження Національної асоціації економіки бізнесу (NABE).

Опитування проводилось з 3 до 10 жовтня серед 55 членів NABE. Кожен десятий респондент заявив, що американська економіка вже може піти на спад. Більше половини вважають, що рецесія вірогідніша, ніж ні, повідомляє агентство Bloomberg.

Близько 33% респондентів повідомили про підвищення зайнятості у своїх компаніях за останні три місяці порівняно з 38% у липневому опитуванні. При цьому лише 22% очікують збільшення чисельності персоналу протягом наступних трьох місяців проти 50% на початку цього року.

Хоча майже дві третини експертів заявили, що заробітна плата в їхніх компаніях зросла за останні три місяці, очікування щодо її подальшого підвищення найближчим часом значно знизилися і тепер перебувають на мінімальному рівні з квітня 2021 року.

Частка опитаних, які повідомили про зростання виторгу, перевищила кількість тих, хто заявив про її зниження лише на 8 процентних пунктів. Це мінімальний розрив із середини 2020 року.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close