Written by 8:15 am Економіка

ДТЕК працює над відновленням електропостачання лівобережжя столиці після руйнування РФ об'єкта критичної інфраструктури

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Енергетики ДТЕК працюють над відновленням електропостачання частини споживачів столиці після руйнування РФ у вівторок Уранці об’єкта критичної інфраструктури у Києві.

Згідно з повідомленням ДТЕК, 18 жовтня через обстріл РФ пошкоджено об’єкт критичної інфраструктури в Деснянському районі, через що спостерігаються перебої в електропостачанні жителів житлового масиву Троєщина та водоканалу, що забезпечує водопостачання Лівого берега столиці. Без світла залишилось 50 тис. клієнтів району.

"Енергетики здійснюють обстеження та докладають усіх необхідних зусиль для відновлення електропостачання жителів міста. Аварійні бригади вже виїхали для обстеження місця пошкодження обладнання, визначення необхідного ресурсу та часу відновлення роботи обладнання", – зазначають у компанії.

ДТЕК координує дії з місцевою владою та рятувальними службами для якнайшвидшого забезпечення світлом жителів столиці.

"У місті розроблено план реагування та різні сценарії пошкодження ворогом ключових об’єктів електропостачання. Він дасть змогу злагоджено діяти у разі критичних ситуацій усім працівникам енергосектору та у максимально короткі терміни відновити постачання електроенергії більшості постраждалих населених пунктів", – наголошують у повідомленні.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close