Written by 8:15 am Економіка

ДТЕК повідомила про повторне пошкодження російськими ударами двох енергооб'єктів

Київ. 18 жовтня. ЕНЕРГОРЕФОРМА – Повторно пошкоджено два енергетичні об’єкти групи ДТЕК унаслідок ударів російських військ, повідомила "ДТЕК Енерго".

"18 жовтня Росія продовжила наносити масовані терористичні удари по цивільній та енергетичній інфраструктурі. Вранці від обстрілів повторно постраждали два енергетичні підприємства "ДТЕК Енерго", – йдеться у повідомленні компанії у фейсбуці у вівторок.

Згідно з повідомленням, енергетичне обладнання зазнало серйозних пошкоджень, ліквідацію яких працівники підприємств зможуть розпочати після припинення обстрілів.

Попередньо компанія повідомила про сімох поранених, додавши, що від отриманих тяжких травм одна з поранених померла в автомобілі швидкої допомоги.

"Адміністрація та всі працівники "ДТЕК Енерго" висловлюють співчуття родині загиблого. Рідним буде надана вся необхідна допомога від компанії", – йдеться у повідомленні.

"ДТЕК Енерго" наголосила, що продовжує робити все можливе для підтримки надійної роботи української енергосистеми в умовах енергетичного терору агресора та синхронізує свої дії з НЕК "Укренерго".

Як повідомлялося, внаслідок обстрілів 10-11 жовтня було також атаковано Бурштинську ТЕС, Ладижинську ТЕС та Придніпровську ТЕС, 17 жовтня компанія повідомила про пошкодження ще одного енергооб’єкта.

Джерело: https://energo.dtek.com/media-center/press/rosiyski-viyska-povtorno-atakuvali-energetichni-pidpriemstva-dtek-ener/?fbclid=IwAR3ZQlqspUtk_gqetXAyT8vQPulRBAStANun6PpjvkKp

(Visited 3 times, 1 visits today)
Close