Written by 2:02 pm Економіка

Долар впевнено дорожчає щодо євро, єни та фунта

Нью Йорк. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Долар США впевнено зміцнюється до євро, єни та фунта стерлінгів на торгах у середу.

Розрахований ICE індекс, що показує динаміку долара до шести валют (євро, швейцарський франк, єна, канадський долар, фунт стерлінгів і шведська крона), додає 0,65%, ширший WSJ Dollar Index – 0,67%.

Долар залишається сильним, і будь-які коригування курсів вниз будуть короткостроковими доти, доки Федеральна резервна система (ФРС) продовжує піднімати базову ставку, зазначає аналітик ING Франческо Песоле, думку якого наводить Dow Jones.

Американський ЦБ збереже "яструбиний" настрій і в 2023 році, вважає експерт.

Президент Федерального резервного банку (ФРБ) Міннеаполісу Ніл Кашкарі заявив напередодні, що Федрезерву, можливо, доведеться підняти ставку вище за 4,75%, щоб стримати інфляцію.

Пара євро/долар за даними на 15:40 кск торгується на рівні $0,9768 порівняно з $0,9860 на закриття ринку у вівторок.

Курс американської валюти щодо єни становить 149,76 єни проти 149,23 єни за підсумками попередньої сесії.

Фунт стерлінгів подешевшав на цей час до $1,1231 з $1,1322 напередодні.

Тиск на фунт, за словами Песоле, чинять ризики рецесії у Великій Британії. Країна може посилити бюджетну економію після скасування новим міністром фінансів Джеремі Хантом основної частини стимулів, запропонованих попереднім главою британського Мінфіну, у зв’язку з чим Британію може очікувати глибша і затяжна рецесія, ніж очікувалося раніше, зазначає експерт.

Банк Англії, ймовірно, підніме базову ставку на 75 базисних пунктів (б.п.) у листопаді, а не на 100 б.п., як очікують на ринки, вважає він.

Курс долара щодо юаня піднявся під час торгів до 7,2282 юаня проти 7,2021 юаня напередодні.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close