Written by 8:48 pm Політика

До семи років можна буде відновити Луганщину в ідеальному стані – голова ОВА Гайдай

Київ. 19 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Голова Луганської ОВА Сергій Гайдай припустив, скільки часу знадобиться на відновлення зруйнованої інфраструктури Луганщини.

"Років десять тільки доведеться займатися розмінуванням. Паралельно потрібно чотири роки, щоби відновити критичну інфраструктуру. До семи років можна буде відновити Луганщину в ідеальному стані – вся інфраструктура буде сучасна, модернізована. Що буде далі – час покаже", – сказав Гайдай в ефірі національного телемарафону у середу.

За його словами, росіяни під час відступу руйнують та мінують населені пункти, дороги, траси, мости, адміністративні будівлі. Зокрема, с. Стельмахівку на Луганщині росіяни "Градами" знищували повністю.

Гайдай припустив, що на цьому ворог не зупиниться, проте необхідно буде відновлювати все зруйноване.

"Попасна, Білогорівка, Тошківка, Новотошківське… нині стирають повністю Стельмахівку. Думаю, що на цьому росіяни не зупиняться. Проте відновлювати потрібно буде у будь-якому разі всі населені пункти", – наголосив він.

За словами Гайдая, насамперед відновлюватимуть ті села, де проживала максимальна кількість людей. А далі – від великої кількості жителів до меншої.

Джерело: https://t.me/luhanskaVTSA/6414

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close