Written by 10:49 am Політика

Для вчителів та шкільних психологів створено поглиблений курс психологічно-емоційної підтримки – Міносвіти

Київ. 13 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Для вчителів та шкільних психологів створено поглиблений курс психологічно-емоційної підтримки, повідомляє Міністерство освіти і науки.

"Громадська спілка "Освіторія" за підтримки Міністерства освіти і науки України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) започаткувала безкоштовний курс із психологічно-емоційної підтримки для вчителів та шкільних психологів "Розумію". Він має на меті допомогти освітянам стабілізувати власний емоційний стан в умовах постійного стресу та війни, а також надати практичні інструменти для підтримки учнівства та батьківства під час адаптації до нових реалій навчання", – йдеться у повідомленні пресслужби Міносвіти.

Зазначається, що курс об’єднав теорію та практику психології та нейрофізіології та побудований на дослідженнях від провідних світових експертів та практичному досвіді найкращих українських вчителів та психологів.

Згідно з повідомленням, інструменти є універсальними, їх можна використовувати в освітньому процесі і офлайн, і онлайн.

Серед знань, які отримають учасники під час навчання: як адаптуватись та інтегруватися у новій реальності; як емоційна компетентність впливає на доросле життя; які є інструменти розвитку емоційного інтелекту; що робити з емоціями війни і як на практиці допомогти собі та оточенню; що таке арт-терапія та як використовувати її в роботі з учням при адаптації до умов навчання у школі; як зберігати спокій, покращити своє життя та маленькими кроками наблизитися до стресостійкості; як асертивність (здатність людини не залежати від зовнішніх впливів – ІФ-У) впливає комунікацію; які можливості для формування власної асертивності.

Приєднатися до курсу можна за посиланням: https://osvitoria.university/rozumiju/

(Visited 7 times, 1 visits today)
Close