Written by 12:20 pm Економіка

Декілька перших установок NASAMS США поставлять Україні вже цього місяця – Резніков

Київ. 14 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Декілька перших установок зенітно-ракетного комплексу NASAMS Сполучені Штати Америки поставлять Україні вже цього місяця, повідомив міністр оборони України Олексій Резніков.

"Є рішення США про постачання нам дуже відомої системи NASAMS: перших кількох установок. Уже відбувається навчання наших спеціалістів. І їх буде поставлено цього місяця", – заявив Резніков в ефірі загальнонаціонального телемарафону.

Також, за його словами, у жовтні Україна отримає із Німеччини систему ППО IRIS-II.

"Ви знаєте, що є рішення уряду Німеччини поставити нам нову систему IRIS-II. І ми цього місяця отримаємо цей комплекс. Тому що наші хлопці вже завершують навчання на ньому. Це якраз система ППО", – сказав він.

Говорячи про амуніцію для української армії, Резніков зазначив, що на сьогодні зимову форму вже постачають військовослужбовцям.

"У нас немає жодних проблем ні з виплатами, ні з амуніцією, ні, тим паче, із зимовою формою. Це надумані питання. Ми забезпечили велику кількість замовлень… На сьогодні зимова форма вже розвозиться командуванням сил логістики, якому Міністерство оборони за контрактом привезло відповідну кількість – це сотні тисяч комплектів. Їх уже роздають насамперед на лінії зіткнення, а далі передаватимуть у тилові частини. Жодних підстав переживати та нервувати, що комусь не вистачить, немає", – зазначив він.

Джерело: https://www.youtube.com/watch?v=WY8sDvZdWEA

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close