Written by 8:39 am Політика

Чиновники на Дніпропетровщині намагалися продати 17 тонн борошна, наданого як гумдопомогу

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Чиновники на Дніпропетровщині намагалися продати 17 тонн борошна, наданого як гуманітарну допомогу жителям місцевих громад, повідомляє Державне бюро розслідувань (ДБР).

"Державне бюро розслідувань продовжує боротися із корупційними злочинами чиновників, які навіть під час війни намагаються нечесно нажитися завдяки службовому становищу. Одну із нахабних схем із продажу гуманітарної допомоги працівники ДБР блокували у Дніпропетровській області", – йдеться у повідомленні ДБР у телеграм-каналі.

За інформацією Бюро, майже 130 тонн борошна прибуло на одну із залізничних станцій Дніпропетровської області, як гуманітарну допомогу борошно почали розвозити місцевим територіальним громадам.

"Проте деякі керівники цих територіальних громад вирішили не везти гуманітарну допомогу людям, а продати борошно через підставних осіб за цінами нижче ринкових. ДБР зафіксувало, як 17 тон борошна з вагонів завантажили у вантажні автомобілі, після чого його намагалися вивезти для подальшої реалізації без жодних дозвільних документів", – зазначено у повідомленні.

ДБР запобігло продажу гумдопомоги, матеріали щодо зловмисників передано до поліції для розслідування та притягнення до відповідальності всіх, хто причетний до розпродажу гуманітарної допомоги.

Джерело: https://t.me/DBRgovua/2865

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close