Written by 2:42 pm Політика

Чергове зафрахтоване ВПП ООН судно завантажують пшеницею в "Чорноморську"

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Балкер PANGEO, який доставить 40 тис. тонн пшениці для жителів Ємену – уже шосте зафрахтоване Всесвітньою продовольчою програмою (ВПП) ООН судно в рамках допомоги країнам у боротьбі з продовольчою кризою.

Як повідомило Міністерство інфраструктури України у вівторок, перші п’ять суден доставили понад 150 тис. тонн пшениці до Ефіопії, Сомалі, Ємену та Афганістану.

Тим часом у Кенії розвантажують 51,4 тис. тонн української пшениці із балкера SUPER HENRY. Це перше судно із тих, які вже експортували пшеницю для потреб цієї країни.

"Для нас залишається пріоритетом забезпечення країн Африки та Азії українським зерном та олією. На сьогодні вже експортовано понад 4,3 млн тонн продовольства до країн цих континентів. Насичення ринку українською агропродукцією – це те, що ми можемо і робимо, щоб запобігти продовольчій кризі у світі. Усі портові служби в поточних умовах працюють на повну потужність з метою оперативного завантаження зерновозів та танкерів", – наведено в повідомленні слова заступника міністра інфраструктури України Юрія Васькова.

Крім цього, сьогодні в рамках "зернової ініціативи" з портів Великої Одеси вийшли ще чотири судна із майже 50 тис. тонн продовольства для країн Азії.

За 2,5 місяця роботи "зернового коридору" вже 353 судна вийшли з українських морпортів, вивізши понад 7,8 млн тонн агропродукції.

Джерело: https://www.facebook.com/MinInfra.UA/posts/pfbid02Wsyiw1W7bF9E9WP1QkstR1xCEWeK8ZTNCVYfN8EaeGDLvok5M9qkegpQwnJtY7Sql

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close