Written by 6:42 pm Політика

Частина Житомира вже зі світлом, із електротранспортом ситуація важча – мер

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Роботи з відновлення електропостачання у Житомирі тривають, у частині міста вже є електрика, повідомив житомирський мер Сергій Сухомлин.

"Частина міста вже зі світлом. Відновлювальні роботи тривають. Електрики працюватимуть і вночі! Ставимося з розумінням. РЕМ і обленерго роблять усе, що від них залежить", – написав Сухомлин у фейсбуці у вівторок увечері.

При цьому він зазначив, що ситуація з електротранспортом у місті "важча", оскільки запуск тягових підстанцій дасть велике навантаження на мережу. "Поки що – прораховуємо варіанти. Остаточне рішення ухвалюватиметься вночі", – зазначив він.

Сухомлин закликав громадян розраховувати на те, що електротранспорт на маршрут зранку не вийде. "Причини — зрозуміли. Прораховуємо час добору на роботу, школи, садочки", – наголосив мер.

"Кількість комунальних автобусів збільшуємо. І, головне, призвичаймося економити! Від кожного з нас залежить використаний кіловат. Нам потрібно Перемога! Тому вчимося споживати менше електроенергії", – підсумував він.

Як повідомлялося, у вівторок уранці російські окупанти завдали удару по об’єктах енергетичної інфраструктури в Житомирі, в результаті все місто залишилося без електроенергії.

Джерело: https://www.facebook.com/sukhomlyn.sergey/posts/pfbid02sVPkYeUHN8asv8v9xPtczpZJNqYcqRNdcffwjJVqRQrc41Zcg7RkFJDBWKsZJKmJl

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close