Written by 4:43 am Політика

БЕБ вилучило 2,5 тис. пляшок контрафактного алкоголю та лінію з його розливу

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Детективи Бюро економічної безпеки (БЕБ) України провели санкціонований обшук виробничих потужностей підприємства алкогольної галузі в одному з регіонів країни, а також його офісних та складських приміщень.

Як повідомляється на сайті Бюро в середу, співробітники відомства вилучили документи про фінансово-господарську діяльність юрособи, дані про придбання нею спирту та реалізацію лікеро-горілчаних виробів, журнали обліку спиртової та лікеро-горілчаної продукції, документи щодо виданих акцизних марок, лінію з розливу лікеро-горілчаних виробів, 5 тис. пляшок горілчаних виробів.

Виявлені та вилучені під час обшуків товарно-матеріальні цінності та документи визнані речовими доказами.

Як повідомила пресслужба БЕБ агентству "Інтерфакс-Україна", відомство через досудове розслідування, що триває, поки не може надати додаткову інформацію про виробника контрафактного алкоголю і регіон його діяльності.

Уточнюється, що справа розслідується за ознаками виготовлення, зберігання з метою використання при продажу товарів незаконно виготовлених або підроблених марок акцизного податку (ст.199), незаконного виготовлення та зберігання підакцизних товарів (ст.204), фіктивного підприємництва (205-1) сплати податків (ст.212) та підроблення документів (ст.358) КК України.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні проводить Головний підрозділ детективів БЕБ за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close