Written by 12:04 pm Економіка

БЕБ викрило тютюнову компанію в ухиленні від сплати податків на 18,5 млн грн, вилучило ТМЦ на 10 млн грн

Київ. 21 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Співробітники Бюро економічної безпеки (БЕБ) України викрили службових осіб компанії – виробника тютюнових виробів в ухиленні від сплати податків в особливо великих розмірах, що призвело до недоотримання державою акцизного податку та податку на додану вартість на загальну суму 18,5 млн грн.

Як повідомляється на сайті БЕБ у п’ятницю, компанію підозрюють у торгівлі протягом 2020-2022 років тютюновими виробами власного виробництва за готівку, без відображення таких операцій у податковій та фінансовій звітності.

Крім того, детективи головного підрозділу детективів БЕБ здійснили санкціоновані обшуки складських приміщеннях в Одеській області, де виявили та вилучили картонні упаковки для сигарет відомих торгових марок (загалом 10 палет із товаром), що належать зазначеній юрособі, а також дві палети паперу для виробництва цигарок і 250 ящиків із тютюном. Загальна вага вилучених товарно-матеріальних цінностей (ТМЦ) сягнула близько 38 тонн (з яких понад 20 тонн тютюну), орієнтовна вартість – понад 10 млн грн.

Водночас БЕБ не уточнює інші дані про компанію-порушника і регіон її діяльності через досудове розслідування, яке триває.

За даними бюро, розслідування в кримінальному провадженні здійснюють за ознаками правопорушень, передбачених ст. 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) та ст. 212 (ухилення від сплати податків) КК України.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close