Written by 10:19 pm Економіка

Арахамія: Обстрілами росіяни не досягли своїх цілей, але чим швидше Україна отримає новітню військову техніку, тим швидше забезпечить мир

Київ. 11 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Ракетними обстрілами росіяни не досягли цілей, але чим швидше Україна отримає новітню військову техніку, тим швидше забезпечить мир, заявив керівник депутатської фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Давид Арахамія.

"Можемо констатувати, що російський ракетний терор, який готувався як акція залякування, не досяг ні гуманітарних, ні інформаційних, ні політичних цілей", – написав Арахамія у телеграм-каналі.

За його словами, українські енергетики та екстрені служби швидко відновлюють зруйноване, незважаючи на складнощі з наслідками. А збройні сили навчилися відбивати масові повітряні удари навіть із тим озброєнням, яке мають.

"Але чим швидше ми отримаємо новітню військову техніку – тим раніше забезпечимо спокій своїм містам", – додав він.

Арахамія переконаний, що, завдаючи ракетних атак, РФ розраховувала на згоду України брати участь у переговорах. Він наголосив, що плани України "не змінилися".

"Україна боротиметься за звільнення всіх територій і людей. А держава-терорист відповість за всі злочини і заплатить за все, що зруйнувала", – підсумував голова фракції, зазначивши, що "якщо Росія вирішила йти шляхом застосування ракетного терору, то нічого хорошого на них не чекає".

Джерело: https://t.me/David_Arakhamia/133

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close