Written by 12:02 pm Економіка

АМКУ оштрафував дві компанії за змову на торгах із будівництва Подільського мостового переходу у Києві

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Північне міжобласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України (АМКУ) оштрафувало ТОВ "Форма" та ТОВ "ІБК "Укрбуд" за змову на торгах із закупівлі проєктних робіт для будівництва Подільського мостового переходу в Києві.

Як повідомила пресслужба АМКУ, встановлено, що компанії узгоджували свої дії: використовували спільні IP-адреси для управління рахунками та для податкової звітності, синхронно діяли при отриманні банківських гарантій тощо.

Виходячи з цього, АМКУ визнав дві компанії порушниками законодавства про захист економічної конкуренції та наклала штрафи. Крім того, для порушників встановлено заборону участі у торгах терміном на три роки.

За даними Opendatabot, власником ТОВ "ІБК "Укрбуд" є Максим Фомічев. Власником київського ТОВ "Форма" зазначено Олександра Степенка.

Обидві компанії брали участь у тендері КП "Дирекція будівництва дорожньо-транспортних споруд м. Києва" у системі "Прозорро" на закупівлю проєктних робіт для будівництва Подільського мостового переходу у 2018 році. Переможцем торгів стала "ІБК "Укрбуд" із пропозицією 11 млн грн.

Джерело: https://amcu.gov.ua/news/amku-vikriv-zmovu-na-budivnictvi-podilskogo-mostovo-perehodu/

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close