Written by 2:10 pm Економіка

Активи російських підприємств на 151 млн грн та 20 об'єктів майна заарештовано в Івано-Франківській області

Київ. 18 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – В Івано-Франківській області за клопотанням прокурорів заарештовано активи підприємств РФ на 151 млн грн, а також 20 об’єктів рухомого та нерухомого майна, повідомляє Офіс генерального прокурора.

"За клопотанням прокурорів Івано-Франківської обласної прокуратури судом накладено арешт на корпоративні права громадян РФ більш ніж на 151 млн грн та 20 об’єктів рухомого та нерухомого майна, бенефіціарами яких є резиденти країни-агресора", – повідомив Офіс генпрокурора у "телеграм-каналі" у вівторок.

За інформацією прокуратури, наразі вирішується питання передання заарештованого майна до управління АРМА.

Уточнено, що прокурори обласної прокуратури здійснюють процесуальне керівництво у кримінальних провадженнях за фактами ухилення від сплати податків (ч. 2 ст. 212 КК України).

"У рамках розслідування досліджується діяльність у Прикарпатті суб’єктів господарювання, кінцевими власниками яких є резиденти РФ. За даними слідства, низка приватних підприємств у сфері будівництва та сільського господарства, здійснюючи господарську діяльність, ухилилися від сплати податків", – зазначається у повідомленні.

Тривають заходи зі встановлення інших активів, об’єктів нерухомості, корпоративних прав та майна, що належать безпосередньо або через афілійованих осіб РФ та його резидентам.

Джерело: https://t.me/pgo_gov_ua/6825

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close