Written by 2:37 pm Економіка

Єврокомісія висловилася за статус країни-кандидата на вступ до ЄС для Боснії і Герцеговини

Київ. 12 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Європейська комісія оголосила в середу, що прийняла пакет щодо розширення Європейського Союзу до 2022 року, а також рекомендувала Раді ЄС надати Боснії і Герцеговині статус кандидата на вступ до союзу за дотримання країною певних умов.

"Сьогодні Європейська комісія прийняла пакет розширення до 2022 року, в якому міститься докладна оцінка стану справ і прогресу, досягнутого Західними Балканами і Туреччиною на їхніх відповідних шляхах вступу до Європейського Союзу, з особливим акцентом на впровадження фундаментальних реформ, а також чіткі орієнтири щодо пріоритетів майбутніх реформ", – йдеться у комюніке ЄК, опублікованому в Брюсселі.

"Комісія рекомендує, щоб Рада надала Боснії і Герцеговині статус кандидата за умови, що буде зроблено низку кроків для зміцнення демократії, функціонування державних інституцій, верховенства закону, посилення боротьби з корупцією та організованою злочинністю, забезпечення гарантій свободи ЗМІ та управління міграцією в країні" , – повідомляється в документі.

Єврокомісія продовжить підтримувати зусилля щодо проведення реформ та прискорення європейської інтеграції Західних Балкан загалом, зазначили в Брюсселі.

(Visited 2 times, 1 visits today)
Close