Written by 12:39 pm Політика

ЄС від початку повномасштабної війни підтримав кібербезпеку в Україні на більш як EUR10 млн

Київ. 20 жовтня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА – Від початку повномасштабної російської агресії Євросоюз підтримав потреби українських державних органів у сфері кібербезпеки та безпеки даних, забезпечивши реалізацію низки заходів із загальним бюджетом понад EUR10 млн.

Як зазначено в повідомленні Представництва ЄС в Україні, реалізацію заходів щодо посилення кібербезпеки України очолює Естонська академія електронного урядування (еGA).

"Ми є свідками того, що кіберпростір також є місцем битви. Європейський Союз підтримує Україну в убезпеченні її кіберпростору, який має значний вплив на стабільність країни та життя її громадян. Цифрові послуги та надання дистанційних послуг є наразі життєво важливими", – наведено в повідомленні слова голови Представництва ЄС в Україні Посол Матті Маасікаса.

Проєкт із кібербезпеки зосереджений на трьох основних сферах, які найбільше впливають на надання державних послуг в Україні онлайн та офлайн.

Водночас уточнюється, що ЄС, зокрема, підтримує українську платформу безпечного обміну даними "Трембіта" та управління державними реєстрами, зокрема виявлення та нейтралізацію можливих кіберзагроз.

Крім цього, він підтримує захист критичної інфраструктури і державних даних, включно із заміною знищеного обладнання, а також надає засоби захисту, що дають змогу оперативному персоналу підтримувати та зберігати критичну державну інфраструктуру.

Проєкт "Підтримка ЄС для посилення кібербезпеки в Україні" триває з березня 2022-го до лютого 2023-го. Метою проєкту є швидка відповідь на потреби України в кібербезпеці та безпеці даних. Загальний бюджет – EUR10,778 млн.

(Visited 1 times, 1 visits today)
Close